ШУСТЕРА ВИКИНУЛИ З 1+1 ЯК БРУДНУ ГАНЧІРКУ

21.09.2015 22:45

Спершу новина про те, що Савік Шустер йде на 1+1 стала сенсацією, тепер ще більше галасу наробила інформація про те, що скандальне політичне шоу більше не виходитиме на каналі.

"Шустер Live" перенесли з каналу 1+1 на 112. Савік розповів, що з ефіру його передачу зняли за 2 хвилини, також ведучий подякував каналу 112 за можливість трансляції. Шустер не стримував емоцій і також сказав, що з 1+1 його викинули як "брудну ганчірку".

"Я з великим жалем вам скажу, що подібне сталося востаннє 29 листопада 2013 року після саміту у Вільнюсі, коли Янукович не підписав договір про асоціацію. Ми тоді з Вільнюса летіли разом з Петром Порошенком на його літаку. Він тоді ще не був президентом, навіть не був кандидатом... Ми говорили про те, як буде складно робити програму... Порошенко вів тоді переговори з каналом "Інтер", щоб нас повернули в ефір. Сьогодні нас не повернуть в ефір телеканалу "1+1", там показують фільм "Зимовий вальс". І, на жаль, мені це нагадує "Лебедине озеро". - також прокоментував ситуацію Савік Шустер.

comments powered by HyperComments