АБРОМАВІЧУС: ПРИВАТИЗАЦІЯ ВІДКЛАДАЄТЬСЯ НА НАСТУПНИЙ РІК

21.09.2015 08:59

Через затягування ухвалення низки законопроектів провести приватизацію цього року не вийде, заявив міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавічус. Через це бюджет-2015 недоотримає 17 мільярдів гривень.
 Stahlfabrik in Mariupol, Ukraine
Приватизація великих державних підприємств, надходження від якої в держбюджет мали становити 17 мільярдів гривень, відкладається на 2016 рік, заявив у п’ятницю, 18 вересня, український міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавічус.
Провести приватизацію цього року неможливо через затягування ухвалення низки законопроектів. "Законопроекти затримуються, і практично велика приватизація відкладається на наступний рік", - пояснив міністр, слова якого наводить "Інтерфакс-Україна".

На думку Абромавічуса, потрібно шукати профільних професійних інвесторів, а не так званих "олігархів". Міністр також додав, що нині близько трьох тисяч державних підприємств збиткові, при чому дві тисячі з них взагалі не працюють.
У першому кварталі 2015-го збиток держпідприємств становив 9,7 мільярда гривень, що удвічі більше, аніж за аналогічний період торік.
Як відомо, у липні Фонд держмайна планував розпочати приватизацію 2015 року з продажу "Центенерго", а також Одеського припортового заводу, розраховуючи отримати за нього щонайменше півмільярда доларів.

comments powered by HyperComments

Последние