КРИЗА БІЖЕНЦІВ: ГОЛОВА ЄВРОПАРЛАМЕНТУ ЗАСТЕРІГАЄ ВІД РОЗКОЛУ ЄВРОПИ

21.09.2015 03:28

Голова Європарламенту Мартін Шульц попередив про можливість розколу Європи внаслідок міграційної кризи. Європа в поганому стані, вважає він.

Голова Європарламенту Мартін Шульц застерігає від розколу Європи в умовах міграційної кризи. "Європа в поганому стані", - сказав німецький політик в п'ятницю, 18 вересня, у Берліні. На його думку, враховуючи політичні, економічні та культурні проблеми, це тривожне спостереження.

"Зараз ми можемо в режимі реального часу спостерігати, як виглядає континент, на якому немає єдності, немає Європи та немає союзу", - наголосив Шульц, слова якого наводить агенція Reuters. Шульц також вважає неправильним, що все більше і більше країн намагаються самі вирішувати, як ставитись до глобальних проблем. Вони тільки вказують на інші країни та вважають їх відповідальними за всі проблеми, пояснює Шульц.
Нагадаємо, міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр раніше зазначав, що не може бути так, щоб Німеччина, Австрія, Швеція та Італія самі несли на собі тягар міграційної кризи. "Європейська солідарність функціонує не так", - сказав він у розмові з виданням Passauer Neuen Presse 18 версеня. Він наполегливо попросив підтримати пропозиції Європейської Комісії щодо справедливого розподілу біженців 28-ма країнами-членами ЄС.

comments powered by HyperComments

Последние