РОСІЯ ЗНОВУ ЗАБЛОКУВАЛА РОЗШИРЕННЯ МІСІЇ СПОСТЕРІГАЧІВ ОБСЄ В УКРАЇНІ. США ОБУРЕНІ

18.09.2015 16:24

Офіційний Вашингтон висловив незадоволення у зв'язку з черговим блокуванням російською делегацією в ОБСЄ рішення про розширення спостережної місії на російсько-українському кордоні.
З відповідною заявою виступив на засіданні у Відні постійний представник США при ОБСЄ посол Даніель Баєр, передає власний кореспондент Укрінформу.
"Сполучені Штати з глибоким жалем зазначають, що Російська Федерація продовжує блокувати рішення про географічне розширення Місії спостерігачів попри чітку, потужну та постійну підтримку з боку інших держав-учасниць", - наголосив американський представник.
Він підкреслив, що ОБСЄ знову змушена "прийняти неадекватно обмежений діапазон місії, що охоплює лише два контрольно-пропускних пункти, на які припадає всього кілька сотень метрів з 2300-кілометрового кордону".
При цьому Баєр назвав дії РФ "недоцільними". Він констатував, що тепер як і раніше місія "буде позбавлена можливості визначити, якою мірою Росія залучена або сприяє незаконному потоку зброї, фінансів та особового складу на підтримку сепаратистів на сході України".

comments powered by HyperComments

Последние