КІЛЬКІСТЬ КРАЇН, ЯКІ ПІДТРИМАЛИ ІНІЦІАТИВУ УТРИМАННЯ ВІД ПРАВА ВЕТО В РБ ООН, ЗРОСЛА ДО 73

17.09.2015 20:47

"Для лиц, которые осуществляют государственную деятельность (депутаты, главы сельских и городских советов, судьи, прокуроры, органы правопорядка, органы контроля, таможенники и т. п) предлагаю увеличить наказание за взяточничество. Для высших руководящих должностей обязательно конфискация имущества и 20 лет тюрьмы без права помилования", - говорится в тексте петиции.

Отметим, в соответствии с порядком на рассмотрение главы государства будет подаваться электронная петиция, в поддержку которой собрано не менее 25 000 подписей граждан в течение не более трех месяцев со дня опубликования.

Напомним, петиция к Президенту Украины Петру Порошенко об отмене денежного залога для коррупционеров также собрала более 25 тыс. подписей.73 країни підтримали ініціативу утримання від права вето в РБ ООН, якщо конфлікт набув особливої жорсткості.

Заборонити право вето в Радбезі ООН, коли голосування стосується особливо жорстоких конфліктів, за таку ініціативу виступають вже 73 країни. Про це повідомив постійний представник України в ООН Юрій Сергеєв на своїй сторінці у Twitter.

У середу вранці таких країн було 67. Цю ініціативу запропонував уряд Франції. Жодна країна не має право блокувати рішення більшості членів Радбезу у випадках голосування щодо особливо складних конфліктів, вважають у Парижі. Раніше президент Порошенко запропонував позбавити права вето Росію, коли йдеться про конфлікти, в яких вона сама бере участь.

Упродовж двох років Москва чотири рази накладала вето на резолюції Радбезу. Одна з них називала недійсними результати псевдореферендуму в Криму в березні минулого року, інша ініціювала створення міжнародного трибуналу для розслідування причин катастрофи Малазійського боїнга у небі над Донеччиною.

comments powered by HyperComments

Последние