1С ПРЕДПРИЯТИЕ

17.09.2015 01:43

Компанія СОФТКОМ займає лідируючі позиції з постачання і обслуговування програм 1С: Підприємство і 1С: Бухгалтерія. Програми призначені для автоматизації управлінського, бухгалтерського та кадрового обліку підприємства. Наша компанія здійснює повний цикл послуг по 1С: продаж - навчання - супровід. Дивіться детальіше " 1с предприятие ".

Ми є офіційним партнером компанії 1С зі статусом 1С: Франчайзі. Даний статус свідчить про високий професійний рівень нашої команди. Співробітники компанії - висококваліфіковані фахівці, їх знання та вміння підтверджені сертифікатами фірми 1С. Наші фахівці мають вищу економічну або технічну освіту, мають великий досвід і знання з ведення обліку.

Для зручності наших клієнтів та підвищення ефективності роботи в програмах 1С, усім клієнтам СОФТКОМа БЕЗКОШТОВНО надається комплексне супровід, який включає в себе:

доставку, встановлення та первинну настройку програм 1С: Підприємство. Настройку параметрів і констант програми на законодавство України в його поточній редакції (функціонал поставляється разом з програмою) *;

щоденні телефонні консультації у форматі 24/7 або консультації по ел. пошті, для вирішення будь-яких питань, пов'язаних з експлуатацією програм 1С;

поновлення 1С - надається доступ до оновлень 1С, які клієнт можна швидко і легко отримати в будь-який зручний для себе час.

Ми також можемо зробити доопрацювання програми 1С під Ваші потреби. Доопрацювати існуючу конфігурацію допоможе наш програміст 1С.

 

Зверніть увагу! Окрім робочої, також встановлюється демонстраційна версія програми, яка працюватиме паралельно, і в якій Ви зможете вчитися вести автоматизований облік.

ВАЖЛИВО! Для установки програм 1С нашому фахівцеві необхідно надати права адміністратора, а при установці мережевого варіанту - права мережевого доступу. Тому, для швидкого вирішення питання, пропонуємо перевірити наявність таких прав у Вас. У разі відсутності їх слід отримати у системного адміністратора або запросити його на установку.

comments powered by HyperComments

Последние