ТУРЕЧЧИНА ЗАКРИЛА МІГРАНТАМ СУХОПУТНИЙ ШЛЯХ В ГРЕЦІЮ

17.09.2015 15:30

Турецькі прикордонники закрили сухопутний кордон з Грецією і не пускають через неї біженців з Сирії.

Як повідомляє Радіо.Свобода, сьогодні, 16 вересня, в турецькому місті Едірне зібралися тисячі мігрантів.

"У минулому році в Едірне прибули близько 25 тисяч біженців. У цьому році їх удвічі більше", – зазначили представники місцевої влади.

Відзначається також, що турецька влада закликають мігрантів повернутися в табори біженців на південному сході Туреччини.

Раніше повідомлялося, що угорська влада заборонила будь-які польоти над своєю територією вздовж кордону з Сербією.

Також повідомляється, що деякі країни Шенгенської зони тимчасово відновили прикордонний контроль через наплив біженців. Слідом за Німеччиною про це оголосили Чехія і Австрія. Про готовність ввести перевірки на своїх кордонах заявили також Польща та Нідерланди.

Нагадаємо, прем'єр Польщі заявила про готовність закрити кордони через мігрантів

Раніше повідомлялося, що Amnesty International услід за ООН розкритикувала обмеження пересувань між країнами ЄС. В організації вважають, що біженці з Близького Сходу в Угорщині можуть опинитися в хаосі, який буде загрожувати їх життю через відновлення контролю на кордоні між Німеччиною і Австрією.

Перед цим в ООН заявили, що односторонні заходи щодо обмеження пересування між країнами Європейського союзу можуть погіршити становище мігрантів.

Раніше повідомлялося, що країни-члени Вишеградської четвірки (Чехія, Словаччина, Польща та Угорщина) виступили проти пропозиції Єврокомісії про обов'язкові квоти з прийому мігрантів.

У свою чергу, 15 вересня, канцлери Німеччини та Австрії Ангела Меркель і Вернер Файман закликали президента Європейської ради Дональда Туска скликати позачерговий саміт ЄС у зв'язку з надзвичайною кількістю біженців.

 

comments powered by HyperComments

Последние