НА ДОНБАС ПРИЇХАЛО НОВЕ РОСІЙСЬКЕ «М’ЯСО»

17.09.2015 05:32

У зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі проросійські бойовики продовжують переміщати війська і техніку і підвозять матеріально-технічні засоби до місць дислокації, щоб обладнати свої позиції.

Про це повідомив координатор групи «Інформаційний спротив», нардеп Дмитро Тимчук на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Так, за його інформацією, в окупований Донецьк з боку Шахтарська прибув новий підрозділ бойовиків — три автобуси з озброєними терористами і дві армійських вантажівки «КамАЗ».

Також в районі заводу «Стирол» в Горлівці зафіксовано рух танкової роти бойовиків в напрямку лінії зіткнення в супроводі МТ-ЛБ, двох «КамАЗів» і Газ-66. У район населеного пункту Оленівка прибула бронегруппа терористів — чотири танки Т-72 і 2 БМП-2.

За даними ІС, в північній частині Луганська бойовики проводять інженерне обладнання військового містечка для розміщення підрозділу як мінімум полкового складу. При цьому сепаратисти відійшли від раніше підготовлених позицій південніше Трьохізбенки.

Нагадаємо, раніше спостерігачі ОБСЄ помітили відсутність трьох гаубиць і гармати на одній із стоянок, де дислокується озброєння і військова техніка так званої «ДНР», прибрана із зони відводу важкого озброєння.

comments powered by HyperComments