КЕРРІ-ЛАВРОВУ: РОСІЯ ПІДРИВАЄ МІЖНАРОДНУ БОРОТЬБУ З ЕКСТРЕМІЗМОМ

16.09.2015 17:31

Продовження військової підтримки діючого режиму в Сирії підриває спільну мету міжнародної спільноти щодо боротьби з екстремізмом та лише погіршує ситуацію в цій країні.
Таку позицію висловив держсекретар США Джон Керрі під час телефонної розмови у вівторок з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим, передає власний кореспондент Укрінформу.
"Керрі чітко наголосив, що, продовжуючи підтримувати президента Асада, Росія ризикує погіршити та розширити конфлікт (у Сирії – ред.) та підриває спільну мету боротьби з екстремізмом", - зазначається в офіційному повідомленні Держдепартаменту США.

Керрі зауважив, що США залишаються прихильними боротьбі з ІДІЛ в рамках коаліції, яка нараховує понад 60 країн, і Асад в ній "ніколи не міг би бути надійним членом".
Водночас глава Держдепу підкреслив, що Вашингтон вітатиме конструктивну роль Росії в зусиллях у боротьбі з ІДІЛ. Однак, за його словами "не існує суто військового вирішення в цілому для конфлікту в Сирії, він може бути розв'язаний тільки шляхом політичного переходу", що покладе край режиму Асада.

comments powered by HyperComments

Последние