УГОРЩИНА ВВЕЛА НАДЗВИЧАЙНИЙ СТАН У ДВОХ ПРИКОРДОННИХ РАЙОНАХ

15.09.2015 11:12

Влада Угорщини повідомила про введення надзвичайного стану в двох районах на кордоні з Сербією, передає DW.

За словами прес-секретаря уряду Золтана Ковача, кризова ситуація в Бач-Кішкун і Чонград викликана потужним припливом біженців.

Введений режим суттєво розширить повноваження поліції та представників влади.

Так, при надзвичайному стані дозволені арешти і швидке винесення судових рішень щодо депортації біженців.

У Європі спостерігається справжня міграційна криза. Минулого місяця 50 тисяч утікачів та переселенців, переважно з Сирії, Іраку й Афганістану, прибули до Угорщини, яка є членом ЄС.

Водночас в ООН закликали Євросоюз прийняти до 200 тисяч біженців.  Проте, Вишеградська четвірка виступила проти ідеї Парижу та Берліну щодо «квотування» біженців.

Влада Австрії заявила, що використає війська, аби впоратися із напливом мігрантів, а також посилить контроль на кордоні з Угорщиною.

Також Словаччина оголосила про тимчасове відновлення контролю на кордоні з Австрією та Угорщиною.

На фоні того, що за два дні, 12-13 вересня, ще тисячі біженців прибули до країни, влада Німеччини оголосила про введення прикордонного контролю з Австрією.

Заголом чотири країни Шенгенської зони (Німеччина, Австрія, Чехія і Словаччина) оголосили про посилення прикордонного контролю через безперервне потоку біженців.

Угорський міністр оборони Чаба Хенде відмовився від своєї посади через загострення проблем з біженцями

Наприкінці серпня, Угорщина відмежувалася від Сербії колючим дротом. Зараз на угорсько-сербському кордоні триває будівництво паркану заввишки чотири метри, який додатково захистить країну від потоку нелегальних мігрантів.

comments powered by HyperComments

Последние