РОЗРОБКА САЙТІВ ТЕРНОПІЛЬ ЯК ПОЧАТОК БІЗНЕСУ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

15.09.2015 03:27

Зараз важко знайти власника компанії, який не був би зацікавлений в просуванні свого товару або послуги через Інтернет. І тут немає нічого дивного. Багато хто вже по достоїнству оцінили потенціал Інтернету. Пояснюється це тим, що Інтернет є практично необмеженим джерелом цільових клієнтів для Вашої компанії. Мільйони користувачів використовують всесвітню павутину для пошуку необхідних товарів. Не будемо далеко ходити за прикладом і уявімо, що Ви є власником компанії з створення web-сайтів.


Що ми тут бачимо? За минулий місяць в «Google» було зроблено 27 запитів по слову «створення сайтів» і 35 запиту по фразі «створення інтернет-магазину». Уявіть тепер, що все це - Ваші потенційні клієнти. Це люди, яким потрібні веб-сторіночки, і вони готові їх замовити у веб-студії. Якщо оцінювати загальний ринок замовлень, які робляться в Інтернеті, це тисячі гривень, якщо це розробка сайтів тернопіль, його просування, купівля SEO та веб-дизайн. І взяти шматочок від цього величезного пирога під силу кожному, та розпочати власний бізнес через веб-сайт.

У порадах як збільшити продажі я описав три основних напрямки, завдяки яким компанія може підвищити прибуток. Коротко їх перерахую:

SMM - просування в соціальних мережах. Щоб краще розуміти, як будується бізнес в соціальних мережах, рекомендую Вам повністю прочитати цикл моїх статей «Як створити бізнес в Інтернеті», а також переглянути статтю «Соціальні мережі для бізнесу».

Лендінг - односторінковий сайт з високою конверсією. Досвід створення таких проектів я описав у статті «Заробіток на одній сторінці».

SEO - пошукова оптимізація сайту Вашої компанії. Грамотне SEO може приносити прибуток у розмірі до 10 тисяч гривень на одній тільки продажі реклами з сайту. А тепер уявіть, що буде, якщо до цього «прикрутити» ще інтернет-магазин і продавати товари. Природно, прибуток зросте в два-три рази.

Визначити, з чого найкраще починати просування в Інтернеті для Вашої компанії, можна двома способами:

- пробувати все підряд самому;

- проконсультуватися з фахівцем-маркетологом, який допоможе вибрати найбільш перспективний напрямок для Вас і Вашої компанії.

У багатьох компаніях консультування клієнтів - платна послуга. Ми пішли далі і зробили консультації для наших клієнтів абсолютно безкоштовними. Щоб замовити консультацію, залиште замовлення на формі зворотного зв'язку. Створення сайтів Тернопіль його дизайн та налаштування, платна послуга, проте всі консультаційні питання по його розробці веб-сторінки безкоштовні. Слід розуміти, що створити сайт у м.Тернопіль справа не проста, дуже мало фахівців, проте всі вони звертаються для створення інтернет-сторінки як початку свого бізнесу через Web.

Багато людей, які тільки починають цікавитися просуванням в Інтернеті, думають, що є якась чарівна кнопка, натиснувши на яку, можна відразу отримати натовпу клієнтів і десятки замовлень. Насправді це не так. Просуванням проектів в Інтернеті займаються сотні фахівців, і від цього з кожним днем ​​збільшується конкуренція.

Одне з поширених помилок полягає в тому, що багато хто думає, ніби з бюджетом 1-2 тис грн. можна організувати потужне просування в інтернеті в тернополі. Треба розуміти, що хороше просування може бути тільки при належному і стабільному фінансуванні.

Також багато підприємці вважають, що, замовивши у веб-майстрів сайт за 5 тис грн., Вони відразу потраплять до десятки найпопулярніших запитів з Google. Майте на увазі, що веб-майстер і інтернет-маркетолог - це дві абсолютно різні спеціальності. Як правило, веб-майстер не замислюється, яким чином сайт буде монетизуватися.

comments powered by HyperComments

Последние