ЄС ПОДОВЖИВ САНКЦІЇ ЧЕРЕЗ ЗАЗІХАННЯ НА ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

15.09.2015 14:52

Європейська Рада подовжила санкції на 6 місяців. Замороження активів та заборона на пересування територією ЄС залишатиметься чинною для 149 осіб та 37 організацій.Європейська Рада подовжила на 6 місяців, до 15 березня 2016 року, дії обмежувальних заходів для осіб та організацій, причетних до порушення територіальної цілісності та суверенітету України. Про це йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті відомства у понеділок, 14 вересня. Оцінка ситуації не дає підстав для зміни ні режиму санкцій, ні списку осіб та організацій, йдеться у повідомленні.Одну особу було виключено зі списку за фактом смерті.
Для 149 осіб зі санкційного списку пересування Євросоюзом залишається забороненим. Зокрема це стосується проросійських сепаратистів і осіб, що мають тісні зв'язки з президентом Росії Володимиром Путіним, повідомляє агентство dpa. Крім того під обмежувальними заходами залишаються російські військові, парламентарії, посадові особи, які працюють з або в анексованому Росією Криму та сепаратисти на Сході Україні.
Заморожування активів окрім вищезазначених осіб також стосується і 37 компаній та організацій. Більшість з них розташовані на території Криму або Сходу України, деякі з них належать Росії, повідомляє dpa.
Нагадаємо, раніше євродепутати пропонували покарати росіян, винних у викраденні та ув’язненні українців Надії Савченко, Олега Сенцова й Олександра Кольченка, а також естонського офіцера Естона Кохвера.

comments powered by HyperComments

Последние