«ДИВАН - КОРОЛЬ ВІТАЛЬНІ». ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ДИВАН?

11.09.2015 00:59

Кожен з нас при покупці м'яких меблів для своєї квартири часто вагається з її вибором, так як вона повинна мати не тільки тривалий термін служби, але й максимально створювати комфортну і затишну обстановку. Неважливо шафа це або диван, вибір будь-яких меблів - це завжди скрутний вибір, від якого безпосередньо залежить, як буде виглядати ваша кімната або будь-яке інше приміщення, для якого власне Ви і вибираєте меблі. Дивіться детальніше на нашому сайті "  http://planeta-divanov.kiev.ua/uglovye-divany/ ".
Як правило, обов'язковим атрибутом будь гостьової кімнати є диван. Диван - «король вітальні», і від того яким він буде, залежить і загальна обстановка вітальні. Проблема не тільки у виборі моделі або матеріалу, часто навіть форма дивана відіграє величезну роль в інтер'єрі кімнати. При правильному виборі форми, матеріалу, стилю дивана ви зможете не тільки доповнити інтер'єр кімнати, але і додати в нього родзинку, зробивши вашу вітальню унікальною і запам'ятовується.
В даний час особливою популярністю користуються кутові дивани. Це пов'язано не тільки з оригінальністю форми і конструкції, насамперед це комфорт і зручність. Тому більш докладно варто зупинитися на виборі саме кутового дивана, але перш ніж придбати такий диван, необхідно ретельно спланувати планування вашої кімнати.
У чому ж особливість кутового дивана і як його вибрати?
У першу чергу варто відзначити, що кутовий диван має великий потенціал використання. Деякі набувають таку модель, щоб приймати велику кількість гостей, хтось купує кутовий диван для використання його в ролі великого розкладного спального місця. Це дуже зручно, адже вдень - це шикарний диван, на якому можна просто сидіти і дивитися телевізор, а в нічний час - це величезна спальна площа для Ваших найсміливіших фантазій. Є такі покупці, які купують кутовий диван, просто дотримуючись віянь моди. У кожного свої причини, але необхідно в першу чергу визначитися з розмірами і місцем розташування придбаного дивана.
Кутовий диван не складний в пристрої, конструкція кутового дивана являє собою каркас, наповнювач, оббивку і механізм, який дозволяє трансформувати диван в спальне місце.
Якщо ви вже маєте всі необхідні розміри, то можете сміливо вирушати вмагазіни м'яких меблів і вибирати собі кутовий диван. При виборі дивана в першу чергу варто звернути увагу на міцність каркаса, адже від цього безпосередньо залежить міцність самого дивана, і отже термін його служби. Тому при покупці обов'язково проконсультуйтеся з продавцем з даного питання.
Також варто звернути увагу і на саму конструкцію, чим менше число деталей конструкції дивана, тим більше його міцність. Каркас, як правило, виготовляється з ДСП або бука. В даному випадку бук більш міцний, тому варто віддати свою перевагу моделям кутового дивана, каркас якого виконаний саме з бука.
Якщо Ви купуєте кутовий диван як спальне місце, то варто особливу увагу приділити складаному механізму, оскільки на цей механізм в даному випадку буде припадати основне навантаження.
На даний момент велика кількість покупців віддає свою перевагу незалежному блоку пружині, який завдяки своїй міцності робить диван більш надійним і довговічним. Мінус дивана з такою конструкцією - це ціна, коштує він дорожче, ніж звичайний, але це не дуже велика доплата за відмінний результат.
Для покупців з великою вагою тіла варто зупинитися на моделях диванів, де використовується так звана пружина «бонель», завдяки якій диван може виносити найбільші навантаження.
Додаткову функціональність дивану надають і висувні ящики, які призначені для зберігання подушок і ковдр, це дуже зручно, тому що немає необхідності вранці спальне приладдя складати в інше місце.
При виборі оббивки варто звернути увагу лише на її міцність, колір і ціну. Тут все залежить повністю від Ваших смаків і фантазій, і, зрозуміло, від ваших грошових коштів. Додамо тільки, що найпрактичнішими і одночасно недорогими визнані оббивки з велюру, флока і шенілла. Для цінителів краси і покупців з великими фінансовими можливостями вибір оббивки не займе багато часу, так як в основному такі люди вибирають шкіру, адже натуральна шкіра це атрибут людей, яким властиве почуття стилю.

comments powered by HyperComments