BOEING КУПУВАТИМЕ В УКРАЇНИ ДВИГУНИ ТА РАКЕТОНОСІЇ

09.09.2015 21:58

Україна домовилася з американською компанією Boeing, яка зараз купує двигуни у Росії, щодо придбання українських двигунів та ракетоносії від КБ «Південне» та заводу «Южмаш».

Такої угоди сторони досягли в Вашингтоні. За словами керівника Державного космічного агентства України (ДКАУ) Любомира Сабодаша, однією з умов американської сторони є відсутність співпраці України з країнами, що перебувають під американськими санкціями, повідомляє ТСН.

«Південне» постачатиме ракетоносії для запуску ракет «Зеніт» і «Антарес». Меморандум співпраці між Boeing і національною космічною агенцією має бути підписаний до кінця жовтня-початку листопада цього року, до візиту делегації НАСА в Україну.

«Boeing бачить нас своїм партнером. Компанію цікавить продовження співпраці з Україною в напрямку «морського старту», також цікавить проект, який ми запропонували щодо створення нового сателіта (супутника), який би допоміг Україні реалізувати телекомунікаційні завдання», – сказав голова Державного космічного агентства України.

comments powered by HyperComments

Последние