УКРАЇНСЬКІ БОРЦІ ЗДОБУЛИ ЩЕ ДВІ МЕДАЛІ НА ЧС-2015 В США

09.09.2015 15:25

У другий день чемпіонату світу-2015 з греко-римської боротьби, що проходить у Лас-Вегасі (США), на п'єдестал піднялися два представники України.
У ніч на середу срібним призером у ваговій категорії до 71 кг став Армен Варданян, а Олександр Чернецький (130 кг) завоював "бронзу", повідомляє Укрінформ.
Варданян на шляху до фіналу виграв чотири сутички і тільки у вирішальному протистоянні поступився азербайджанцю Расулу Чунаєву. Чернецький у поєдинку за третє місце поборов Сабахі Шаріаті із Азербайджану, завоювавши до того ж олімпійську ліцензію.
У середу борці греко-римського стилю розіграють заключний комплект нагород - у ваговій категорії до 85 кг, де Україну представлятиме призер чемпіонату світу киянин Жан Беленюк.
Нагадаємо: днем ​​раніше бронзовим призером і володарем олімпійської ліцензії став харків'янин Дмитро Тимченко (98 кг).