КОКС ЗАКЛИКАВ РОЗГЛЯДАТИ РЕФОРМУВАННЯ РАДИ ЯК ПОЛІТИЧНУ МОЖЛИВІСТЬ, А НЕ ЯК ПОЛІТИЧНИЙ ФУТБОЛ

09.09.2015 09:09

Керівник Місії Європейського парламенту з оцінки потреб Пет Кокс закликав розглядати реформування Ради як політичну можливість, а не як політичний футбол. Про це він заявив у ході брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна".
"Наша місія на цьому тижні має завдання вивчити побажання і бачення голови ВР, лідерів фракцій та голів комітетів, стосовно тих трансформацій, які вони вважають необхідними. На цьому тижні я звернуся з проханням до керівників усіх фракцій, якомога більше допомогти реформі і трансформації парламенту саме в позитивному напрямку. Та наступні кілька тижнів і місяців ми повинні розглядати цю справу як політичну можливість, а не як політичний футбол", - зазначив Кокс.

Схожу позицію висловив і голова українського парламенту Володимир Гройсман.

"Ми повинні перейти від такої, знаєте, низької якості друкарні, що друкує низької якості продукцію, до фабрики, яка буде робити досить якісні законопроекти. Ми сьогодні обговорили підходи до нашого спільного бачення. Мені б хотілося, щоб цей процес був не політизованим", - зазначив спікер.

Нагадаємо, 3 липня Рада і Європарламент підписали меморандум про взаєморозуміння і спільної підтримки. Документ був підписаний головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом та президентом Європарламенту Мартіном Шульцем.

Повна назва документа - "Меморандум про взаєморозуміння між Верховною Радою України та Європейським парламентом про спільні рамки парламентської підтримки і підвищення інституційної спроможності".

comments powered by HyperComments

Последние