КРАЇНИ ШЕНГЕНСЬКОЇ ЗОНИ МОЖУТЬ ПОНОВИТИ ПАСПОРТНИЙ КОНТРОЛЬ ЧЕРЕЗ БІЖЕНЦІВ, - МЗС ЛАТВІЇ

08.09.2015 04:28

начні розбіжності в поглядах країн-учасниць Європейського Союзу на вирішення проблеми біженців можуть стати причиною відновлення паспортного контролю в Шенгенській зоні. Про це заявив міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевічс в ефірі програми "Ранкова панорама" латвійського телеканалу LTV у понеділок, 7 вересня, повідомляє LSM.lv.

"Це найсерйозніша криза ідентичності ЄС, до того ж, якщо у цьому питанні не буде порозуміння, це може призвести до ліквідації Шенгенської зони та введення прикордонного контролю", - підкреслив урядовець.

Нагадаємо, через війну у Північній Африці та на Близькому Сході країни Європи захлиснув потік біженців з цих регіонів.

На думку голів багатьох європейських держав, це найбільша міграційна криза з часів Другої світової війни. Країни Балтії та деякі інші члени ЄС вважають, що треба відокремлювати економічних мігрантів від біженців та робити все необхідне, щоб ці люди повернулись додому. У той же час політики Західної Європи дотримуються думки, що надання допомоги мігрантам має стати головною задачею, незалежно від причин міграції.

Новини за темою: Важкий шлях нелегальних мігрантів
Як відомо, Європейська комісія планує почати переговори щодо надання притулку ще 160 тисячам біженців на додачу до 60 тисяч, домовленість щодо яких вже досягнуто.

З цього приводу голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер має намір звернутися до Європейського парламенту у середу, 9 вересня.

comments powered by HyperComments

Последние