"ЗАХІДНА КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА "

07.09.2015 00:37

Бізнес розвивається успішно не тільки за рахунок нарощування прибутку, але і за рахунок суворого контролю над фінансовим станом. Облік господарсько-фінансової діяльності підприємства - це прерогатива бухгалтерів. Детальніше дивіться " бухгалтерське обслуговування Западная консалтинговая группа ".
Бухгалтерське обслуговування має свої особливості. У першу чергу, це дуже швидко мінливі ринкові умови. Ті, хто тільки починає свою справу або є представником середнього та малого бізнесу, не завжди мають можливість постійно утримувати в штаті колектив бухгалтерських працівників. У таких випадках і приходить на допомогу компанія "Західна консалтингова група " що надає аутсорсингові бухгалтерські послуги.

Команда "Західна консалтингова група " здійснює професійний підхід до бухгалтерського обслуговування і вирішує всі поставлені завдання, навіть найскладніші і нестандартні, якісно і в строк, чого не можна сказати про приходять бухгалтерах або молодих фахівцях з невеликим досвідом роботи.

Бухгалтерські послуги

Аутсорсингові бухгалтерські послуги  отримує все більшу затребуваність у зв'язку з тим, що дає можливість керівникам підприємств зосередити всю свою увагу безпосередньо на розвитку бізнесу та впровадженні нових ідей і в той же час бути спокійними за ведення бухгалтерського обліку.
Аутсорсингові бухгалтерські послуги позбавляють вас від необхідності розширювати територію офісу, щоб надати площу бухгалтерським працівникам, і вкладати кошти в придбання ліцензійного захищеного ПО і спеціалізованої техніки. Компанія "Західна консалтингова група " бере на себе організацію робочого місця співробітників, ви ж оплачуєте тільки їхню працю.
Залучаючи віддалені бухгалтерські послуги , ви економите час на пошук персоналу необхідної кваліфікації, його навчання, а також надання соціальних гарантій. Оплата відпусток, лікарняних, податкові відрахування - все це наші турботи. Вам же надається вже «готовий», злагоджений колектив, який готовий ефективно працювати на вас по 8:00 5 днів на тиждень.

Компанія "Західна консалтингова група "  надає бухгалтерські послуги в рамках повного або часткового аутсорсингу. Таким чином, ми можемо співпрацювати:
1. На постійній основі, тобто наш бухгалтер (або група фахівців) буде здійснювати комплексне бухгалтерське обслуговування вашого підприємства: підготовка первинних документів, ведення обліку, регулярна здача звітності;
2. У рамках постійного надання лише окремих бухгалтерських послуг: звітність, первинна документація, нарахування заробітної плати, облік фінансових операцій і т.д .;
3. У форматі разового бухгалтерського обслуговування і в рамках консультаційного сервісу.
Гнучка система обслуговування та індивідуальний підхід до кожного замовника - ось що відрізняє компанію "Західна консалтингова група " від інших подібних фірм, що надають бух послуги в. "Західна консалтингова група " - це камерний бухгалтерський центр, де вам буде приділено 100% уваги незалежно від об'єму замовлених послуг.

 

Аутсорсингове бухгалтерське обслуговування від компанії "Західна консалтингова група " виведе фінансову сторону вашого бізнесу на новий рівень. Ви зможете:
економити час: на пошук персоналу, спілкування зі співробітниками держорганів, пошук виходу зі складних ситуацій, пов'язаних з бухобліком;
економити кошти: на оренду доп. площі для розміщення бухгалтерських працівників, придбання спеціалізованої техніки та ПО, надання соцпакета співробітникам, оплату штрафів за несвоєчасне або неправильне оформлення звітності;
сфокусувати всю свою увагу на стратегічно важливих для розвитку підприємства завданнях;
отримати письмові гарантії високої якості та своєчасності надання бух послуг.
Бухгалтерські послуги від "Західна консалтингова група " - це надійність, професіоналізм, сучасні технології та абсолютна конфіденційність.

comments powered by HyperComments

Последние