ПІДГРУПА З БЕЗПЕКИ УЗГОДИЛА ДОКУМЕНТ ПРО ВІДВЕДЕННЯ ЗБРОЇ НА ДОНБАСІ, - ДЖЕРЕЛО

07.09.2015 14:31

Учасники підгрупи з безпеки контактної групи з урегулювання кризи на українському Донбасі на зустрічі в Мінську узгодили остаточний проект документа про відведення озброєння калібром менш ніж 100 мм на Донбасі. Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на джерело в підгрупі.

"Погоджено компромісний документ, у якому враховані побажання всіх сторін конфлікту. Він сформульований на основі проекту, підготовленого в ході попередньої зустрічі підгрупи з внесенням правок, складених різними сторонами", - сказало джерело.

Повідомляється, що про результати роботи підгрупи учасникам контактної групи доповість її координатор від Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), також їм буде направлено текст документа для ознайомлення. "Учасники контактної групи отримають проект документа з тим, щоб ознайомитись і підготувати його до парафування, яке може відбутися вже 8 вересня", - сказав він.

Новини за темою: Кучма: Україні невигідно змінювати формати з врегулювання ситуації на Донбасі
Раніше тристороння контактна група не змогла досягти угоди про відведення зброї калібром менш ніж 100 мм від лінії розмежування. Однак результати роботи підгрупи з гуманітарних питань "вселили обережний оптимізм", як повідомила представник України нардеп Ірина Геращенко. Продовжилися консультації. У місія ОБСЄ заявляли, що продовжать спостереження за відведенням озброєнь в зоні АТО.

Як відомо, контактна група раніше домовилася про відведення важкого знаряддя - калібром понад 100 мм. Однак на Донбасі ОБСЄ продовжує фіксувати обстріл позицій сил антитерористичної операції з "Градів", а також 120 мм мінометів і гранатометів.

comments powered by HyperComments

Последние