УРЯД ЗВІЛЬНИВ КЕРІВНИКА ДЕРЖАВІАСЛУЖБИ, Є ПОДАННЯ НА ЗВІЛЬНЕННЯ ГОЛОВИ МИТНИЦІ - ЯЦЕНЮК

07.09.2015 13:46

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що в п'ятницю, 4 вересня, Кабінет Міністрів ухвалив рішення про звільнення з посади голови Державної авіаційної служби Дениса Антонюка.

Його було звільнено "після проведення низки службових розслідувань", - повідомив глава уряду.

Яценюк також повідомив, що сьогодні до уряду внесено подання про звільнення заступника керівника Державної фіскальної служби, керівника Митної служби Костянтина Лікарчука. У зв'язку із цим прем'єр висловив подяку голові Одеської ОДА за позицію в цьому питанні, зазначивши його виступ на засіданні Кабінету Міністрів України щодо корупції на митниці.

Крім того, глава уряду повідомив, що Кабінет Міністрів завершив розслідування в Міністерстві охорони здоров'я. "Всі грифи "таємно" зняті з усіх розслідувань. І на рішення уряду будуть внесені відповідні пропозиції щодо звільнення посадовців Міністерства охорони здоров'я і, відповідно, притягнення до відповідальності посадовців Міністерства охорони здоров'я", - наголосив він.

"Це - яскравий взірець того, що якщо у нас піднімається проблема в країні, то ця проблема повинна вирішуватися", - зазначив Яценюк.

Він також зазначив, що технічна місія Європейського Союзу щодо лібералізації візового режиму з Україною, яка перебуває зараз в Києві, високо оцінила дії уряду стосовно боротьби з корупцією.

comments powered by HyperComments

Последние