СПЕЦІАЛІСТИ ПОЯСНИЛИ ЗВІДКИ НАД ЗАПОРІЖЖЯМ ГУСТИЙ СМОГ

05.09.2015 16:59

Сьогодні, 4 вересня, над Запоріжжям з’явився смог, якого мешканці вже давно не бачили. Якщо піднятися на верхні поверхи, то можна добре побачити, що над містом нависла завіса із густого сіро-білого смогу.

Як повідомив лікар з комунальної гігієни Головного управління СЕС Запорізької області Євген Тулушев, турбуватися немає причин. Це стабільний для міста стан у спекотному вересні.

«У вересні дуже високий рівень забруднення повітря і від заводів, і транспорту, і від пожеж, тому виникають не сприятливі умови розсіювання шкідливих викидів. Таке трапляється кожного спекотного серпня-вересня. Коли всі викиди накопичуються у нижніх шарах атмостфери і не розсіюються. Минулого тижня у нас норми викидів пилу, фенолу та сіроводороду були перевищені на 15%. Це показали всі дослідження повітря. Найбільше викидів, звісна річ, на Павло-Кічкасі. Це майже стандартний стан запорізького повітря до того ж зараз дуже висока температура на вулиці. Також певну частину смогу принесло з Дніпропетровщини. Там в області зараз горять сухостої та торфяники», – розповів Є.Тулушев.

В МНС України повідомили, що не зважаючи на спеку та 4 клас пожежної небезпеки в місті та Запорізькій області наразі нічого не горить.

Як повідомили в екологічній інспекції Запорізької області, підприємства свої викиди не зменшили. Працюють в звичайному режимі.

comments powered by HyperComments

Последние