НАЦРАДА ПОКАРАЛА ЛИСИЧАНСЬКУ ТРК «АКЦЕНТ» ЗА СПІВПРАЦЮ З КАНАЛОМ «112 УКРАЇНА»

04.09.2015 08:23

3 вересня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила оштрафувати лисичанське ТОВ «Телерадіокомпанія "Акцент"» за не передбачену ліцензією ретрансляцію каналу «112 Україна».
 
Штраф призначено в розмірі 1 тис. 827 грн, що становить 5 % від розміру ліцензійного збору ТРК «Акцент».
 
ТРК «Акцент» мовить у Лисичанську Луганської області на 33 ТВК (ефірне аналогове мовлення) і в мультиплексі МХ-5 (ефірне цифрове мовлення). Претензії Нацради стосуються аналогової ліцензії компанії.
 
25 червня 2015 року Нацрада за результатами моніторингу ефіру ТРК «Акцент» оголосила компанії попередження та зобов'язала протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до ліцензії. Тоді моніторинг Нацради зафіксував ретрансляцію ТРК «Акцент» каналу «112 Україна» в обсязі близько 22 годин, хоча ліцензією передбачено ретрансляцію Нового каналу в такому ж обсязі. Унаслідок цього в компанії виникли відхилення від програмної концепції, затвердженою її ліцензією. При цьому ТРК «Акцент» має угоду про ретрансляцію з Новим каналом, яка була автоматично пролонгована на цей рік.
 
Повторний моніторинг Нацрадою ТРК «Акцент» від 27 липня зафіксував, що мовник продовжує ретранслювати канал «112 Україна» замість Нового каналу.
 
Члени Нацради сказали, що вони не лобіюють Новий канал, але їх непокоїть невиконання компанією «Акцент» умов її ліцензії. Відповідальний секретар Нацради Катерина Котенко заявила представникам лисичанської ТРК, що вони працюють не на вільному ринку і не можуть робити все, що їм заманеться.
 
Члени Нацради констатували неусунення ТРК «Акцент» порушень після оголошення попередження та наклали на неї штраф, який вона має сплатити протягом місяця з дня отримання рішення про штраф. Члени Нацради також пригрозили компанії зверненням до суду про анулювання її ліцензії, якщо вона протягом двох тижнів не приведе свою діяльність до умов ліцензії.
 
Нагадаємо, 3 вересня Нацрада ухвалила рішення звернутися до суду про анулювання ліцензій на цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-5 (регіональне мовлення) ТОВ «ТВ-Вибір», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Лідер ТВ» і ТОВ «Аріадна ТВ», об'єднаних у мережу «112 Україна».
 

comments powered by HyperComments

Последние