УКРАЇНА ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У НАЙБІЛЬШИХ В ІСТОРІЇ НАВЧАННЯХ НАТО

03.09.2015 21:20

Представники Збройних сил України візьмуть участь у наймасштабніших за всю історію НАТО військових навчаннях Trident Juncture 2015.
Про це в ексклюзивному інтерв’ю власному кореспондентові Укрінформу у Брюсселі повідомив в.о. глави Місії України при НАТО Єгор Божок.
«Так, представники Збройних сил України візьмуть участь у цих навчаннях. Буде задіяний наш військово-транспортний літак та, можливо, деякі інші оборонні компоненти, в залежності від безпекової обстановки на сході України», - розповів дипломат.
На навчання також запрошено керівництво Міністерства оборони і Генерального штабу ЗС України.
«Ці питання ще перебувають у роботі, але ближче до проведення навчань буде вже більш чітка конфігурація участі України у цих масштабних маневрах НАТО», - додав в.о. глави Місії.

Божок також нагадав, що 21-25 вересня в Україні на Яворівському полігоні пройдуть міжнародні навчання НАТО з реагування на кризові ситуації цивільного характеру «Україна-2015».
«Ми очікуємо близько тисячі учасників із 32 країн членів та партнерів Альянсу», - повідомив дипломат.
Повний текст інтерв’ю читайте найближчим часом на сайті Укрінформу.
Найбільш масштабні навчання НАТО Trident Juncture 2015 пройдуть у період з 28 вересня по 6 листопада на територіях Італії, Португалії, Іспанії, Канади, Норвегії, Німеччині, Бельгії, Нідерландів, а також в Атлантичному океані і Середземному морі. У маневрах, які повинні продемонструвати готовність Альянсу до реагування в умовах сучасної війни, візьмуть участь близько 36 тис. військових із 30 країн-членів та партнерів.

comments powered by HyperComments

Последние