«УКРАЇНА ПОКАЗАЛА, ЩО ДОТРИМУЄТЬСЯ ВЗЯТИХ НА СЕБЕ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ» – ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ЛЮКСЕМБУРГУ

02.09.2015 11:09

«Насамперед я засуджую насилля, бо будь-яка атака через несприйняття іншої думки неприпустима.

«Насамперед я засуджую насилля, бо будь-яка атака через несприйняття іншої думки неприпустима. Біля українського парламенту сталася трагедія, загинула людина. Водночас ми вітаємо зміни до Конституції. Президент України показав, що він – відповідальний політик, адже дотримався обіцянок, які давав у Мінську. Ми не можемо чекати на Мінськ 5, Мінськ 6… Цей шлях веде в нікуди», – сказав Громадському прем’єр-міністр Люксембургу Ксав’є Бетель. Його країна нині головує в ЄС. «Зараз ми лише рахуємо загиблих та втрачаємо економічно. Для Європи ж важлива єдність».

На запитання про те, якими можуть бути наслідки невиконання Мінських домовленостей для Росії та України, а також закиди, що ця угода не є дієвою, європейський політик відповів, що іншого шляху немає: «Мінські угоди були, є і будуть важливими і їх треба поважати. Зобов’язання треба виконувати і сьогоднішній крок був важливим з боку України, обидві сторони мають щось робити».

Бетель також сказав, що за два тижні матиме зустріч з російськими лідерами Владіміром Путіним та Дмітрієм Мєдвєдєвим і сподівається на плідну розмову з ними. Також політик планує зустріч з Петром Порошенком.

comments powered by HyperComments

Последние