СЕРГІЙ СОБОЛЄВ: КООРДИНАТОРОМ КОАЛІЦІЇ МАЄ СТАТИ СПІКЕР ПАРЛАМЕНТУ

03.09.2015 08:45

У ситуації, що склалася наразі у парламенті, обов'язки координатора коаліції найкраще виконувати Голові Верховної Ради.
Про це заявив заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, відповідаючи на запитання журналістів.
За його словами, Рада коаліції сьогодні на засіданні розглядатиме в тому числі і це питання.
«Найкраще в цій ситуації, коли настільки жорстке протистояння (і не ми ж є причиною цього протистояння), в цих умовах найкраще, щоб повноваження координатора коаліції виконував Голова Верховної Ради», - зазначив Соболєв, відповідаючи на запитання журналістів про те, чи буде представник «Батьківщини» наступним координатором коаліції.
Заступник Голови фракції також вважає, що коаліційну угоду варто було б уточнити в частині регламентних норм, які стосуються порядку ухвалення рішень.
«Очевидно, що надалі не може продовжуватися ситуація, коли існує коаліція, а рішення ухвалюються не голосами коаліції, як це було під час голосування змін до Конституції, коли коаліція дала лише 178 голосів, а всі інші голоси чомусь шукались на стороні. Якщо питання не має 226 голосів підтримки коаліції, таке питання не може виноситися в сесійний зал. Тоді й коаліції не існує», - вважає народний депутат.
Сергій Соболєв також зазначив, що наразі парламент є заручником нездорової ситуації в коаліції, та висловив сподівання, що сьогодні всі питання будуть зняті, а це відкриє шлях до нормальної роботи Верховної Ради України.
прес-служба пратії «Батьківщина»

comments powered by HyperComments

Последние