В ВІРМЕНІЇ ПОЧАЛИСЯ НОВІ ПРОТЕСТИ ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ

02.09.2015 16:10

1 вересня в столиці Вірменії, Єревані, поліція затримала п'ятьох учасників руху "Немає грабунку!".

Активісти намагалися організувати новий протест проти підвищення з 1 серпня тарифів на електроенергію на 16%, повідомляє вірменська служба Радіо Свобода.

Напередодні близько 200 активістів провели у столичному Парку закоханих мітинг для обговорення своїх цілей. Згодом пікетувальники намагалися зробити заяву під резиденцією президента Сержа Саргсяна, але поліцейські перекрили дорогу живою стіною і оточили їх.

Тепер протестувальники вимагають звільнити затриманих, погрожуючи блокуванням центрального проспекту Баграмяна.

Нагадаємо, комісія з регулювання суспільних послуг Вірменії (КРОУ) 17 червня прийняла рішення підвищити тариф на електроенергію з 1 серпня 2015 року на 6,93 драма за 1 кВт.ч. Діючий тариф становить 41,85 драма за 1 кВт.год у денний час і 31,85 за 1 кВт.ч - у нічний.

22 червня на центральні вулиці Єревану вийшли тисячі вірмен з вимогою не підвищувати тарифи на електроенергію. Рано вранці 23 червня, вірменська поліція жорстко розігнала мітинг, використавши водомети і кийки. Однак, пізніше протестуючі почали споруджувати барикади. В середу, 24 червня, стало відомо, що президент Вірменії Серж Саргсян тимчасово залишає країну.

Однак, незважаючи на протести, 1 серпня, у Вірменії вступили в силу нові підвищені тарифи на електроенергію.

comments powered by HyperComments

Последние