У ВЕРЕСНІ В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮЄ 8 МІСІЙ ЄС ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ

02.09.2015 15:43

Речниця МЗС України Мар’яна Беца повідомила, що у вересні в Україні буде працювати 8 місій ЄС щодо підготовки України до впровадження безвізового режиму з ЄС. Про це повідомляє УНН.
“З 31 серпня в нашій державі уже працює місія з питань безпеки кордонів. З першого вересня — місія з питань боротьби з корупцією. І з другого вересня — місія з питань безпеки документів. Всього в Україні працюватимуть 8 груп експертів”, — поінформувала М.Беца.
Інші місії запрацюють наступного тижня:
— 7 вересня запрацює місія з питань боротьби з організованою злочинністю;
— З 21-25 вересня запрацює три групи експертів з прав людини, боротьби з торгівлею людьми і місія з питань міграції й притулку;
— Місія з питань протидії легалізації незаконноотриманих коштів запрацює 28 вересня.
Експерти ЄС, повідомила М.Беца, проведуть зустрічі з представниками центральних органів виконавчої влади і представниками органів громадянського суспільства в Києві і регіонах.
“Експерти матимуть можливість комплексно оцінити стан готовності нашої держави до запровадження безвізового режиму поїздок українських громадян до Європейського Союзу”, — сказала М.Беца.
ЄС за результатами роботи місії створить доповідь щодо підготовки України до реалізації другого етапу плану дій щодо запровадження в Україні безвізового режиму з ЄС.
М.Беца надіється що безвізовий режим України з ЄС стане можливим у 2016 році.​
Нагадаємо, що Євросоюз до 15 вересня прийме рішення про продовження санкцій проти 150 фізичних осіб і 37 компаній Росії, “ДНР” і “ЛНР”, та осіб, причетних до анексії Криму. Термін дії санкцій спливає восени.

comments powered by HyperComments

Последние