ФСБШНИКИ УВІРВАЛИСЯ З ОБШУКОМ ДО КВАРТИРИ МАТЕРІ КОМБАТА "КРИМУ"

01.09.2015 22:31

У Сімферополі у квартирі матері командира батальйону "Крим" Станіслава Краснова російські спецслужби проводять обшук

Про це Краснов повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Російські спецслужби виламують у Сімферополі двері у моєї матері", - написав Краснов вранці 1 вересня. Згодом він додав, що "адвоката немає, уже увірвалися в квартиру, усе перевертають".

У свою чергу, адвокат комбата Дмитро Сотников повідомив, що постанову на обшук винесено головою Київського районного суду Сімферополя.

"Понятих, звісно, привели з собою. Швидше за все, це співробітники, у порушення УПК РФ. Прийшло близько 12 осіб (так само, як і при обшуку дружини Олександра Костенка - Ольги Уколової)", -  написав він.

"Тепер так модно: вламуватися до безпомічних людей (жінок із дітьми, літніх жінок) колективно, як до ворогів народу! І час обрано не випадково: ранній ранок, щоб почати штурм, поки людина ще не прокинулася, нічого не розуміє", - додав адвокат.

Він також зазначив, що матері комбата Надії Олександрівні Красновій - 69 років, 40 із яких вона присвятила Міжнародному Червоному Хресту в Криму.

Нагадаємо, раніше слідчий комітет Росії допитав матір командира батальйону "Крим" Станіслава Краснова, погрожуючи їй ОМОНом.

comments powered by HyperComments

Последние