ЗАТРИМАНОГО НА ХАБАРІ НАЧАЛЬНИКА МІСЬКМІЛІЦІЇ ОДЕСИ ЗВІЛЬНЕНО З ОВС

01.09.2015 18:54

Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим підписано наказ про звільнення начальника Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області полковника міліції Олега Макухи.
Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС в Одеській області.
"Відповідно до п.66 Положення про проходження служби рядовим та начальницьким складом органів внутрішніх справ Олега Макуху звільнено зОВС за дискредитацію звання рядового та начальницького складу", - йдеться у повідомленні.
Як відомо, начальник Одеського міськуправління МВС України був затриманий 27 серпня по отриманні хабара на загальну суму 20 000 доларів.
Макуха був призначений на посаду 1 липня 2015, до цього уродженець Донецька служив на посаді начальника управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Миколаївській області.
Хабар правоохоронець вимагав та отримав у бізнесмена за підтримку у корпоративному конфлікті співвласників одеського пляжного комплексу "Калетон".
Суворовський райсуд Херсона обрав міру запобіжного заходу для екс-начальника Одеського міськуправління МВС Олега Макухи у вигляді  тримання під вартою до 27 жовтня з можливістю внесення застави у сумі 4,8 млн. гривень.

comments powered by HyperComments

Последние