ПРОКУРАТУРА ДОНЕЧЧИНИ ЦЬОГО РОКУ ПОВІДОМИЛА 415 ОСОБАМ ПРО ПІДОЗРУ В СЕПАРАТИЗМІ

01.09.2015 11:51

Загалом за такі злочини в області розпочали 1237 проваджень.
Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області за злочини, пов’язані з сепаратизмом, від початку року розпочато 1237 кримінальних проваджень. Про це повідомила прес-служба прокуратури.

За інформацією, до суду вже направлено 94 кримінальних провадження по ст.ст. 256 (сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності), 258 (терористичний акт), 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), 260 (створення непередбачених законом воєнізованих або збройних формувань) КК України. 26 із них вже розглянуті судом з постановленням вироків, по 291 кримінальному провадженню досудове розслідування зупинено, у зв’язку з переховуванням підозрюваних від органів слідства.

Під час досудового розслідування по кримінальних провадженнях, пов’язаних із сепаратизмом, 78 особам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, 5 – домашній арешт та 1 особі – заставу.

На даний час у 852 кримінальних провадженнях розслідування тривають, з них вже 415 особам повідомлено про підозру.

Стан досудового розслідування та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях цієї категорії перебуває на особливому контролі прокуратури Донецької області.

Нагадаємо, прокуратура Луганщини направила до суду обвинувачення проти екс-мера, що організував псевдорефернедум.

Також зазначимо, Міносвіти позбавило вчених звань 12 викладачів із Донбасу за сепаратизм.

comments powered by HyperComments

Последние