У БПП ПІДРАХУВАЛИ: ГОЛОСІВ ЗА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ ВИСТАЧАЄ

01.09.2015 10:02

У БПП стверджують, що у сесійній залі знайдеться необхідна кількість голосів для підтримки законопроекту про внесення змін до Конституції в частині децентралізації у першому читанні.
Про це журналістам у кулуарах парламенту заявив перший заступник фракції Блока Петра Порошенка Ігор Кононенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.
“Вистачає, якщо порахувати, цього вистачає, усе нормально”, - відповів він на запитання журналіста, чи достатньо у парламенті голосів, аби підтримати законопроект № 2217а про внесення змін до Конституції у першому читанні.
При цьому Кононенко зауважив, що рішення однозначно не підтримувати децентралізацію прийняли лише Радикальна партія і “Самопоміч”.
Водночас він підкреслив, що інші фракції коаліції, а також окремі позафракційні депутати та депутатські групи підтримають зміни до Конституції в частині децентралізації.

Чи голосуватиме сьогодні за законопроект Опозиційний блок, Кононенко відповів, що немає наразі такої інформації.
При цьому в самому блоці інформацію про підтримання підтвердили, про що в кулуарах парламенту заявив нардеп від ОБ Сергій Льовочкін.
«Цю децентралізацію ми вважаємо неостаточною, ми вважаємо її такою, над якою треба працювати. Вона нас не влаштовує на даному етапі. Але разом з тим, зміни до Конституції - це шлях до миру, це - єдина принципова позиція, яку зараз буде підтримувати Опозиційний блок», - сказав він.

comments powered by HyperComments

Последние