УКРАЇНА, ФРАНЦІЯ І США ЗДІЙСНЯТЬ СПОСТЕРЕЖНИЙ ПОЛІТ НАД РОСІЄЮ

31.08.2015 17:47

Спільна місія України, США і Франції з 31 серпня по 4 вересня виконає спостережний політ над Росією французькою літаку С-130Н в рамках міжнародного Договору з відкритого неба. Про це УНН повідомляє з посиланням на РІА "Новини".
"У період з 31 серпня по 4 вересня в рамках реалізації міжнародного Договору з відкритого неба спільна місія Франції, США та України виконає спостережний політ над територією Російської Федерації на французькому літаку спостереження С-130Н", - заявив начальник російського національного Центру по зменшенню ядерної небезпеки Сергій Рижков.
За його словами, в ході виконання польоту за узгодженим маршрутом російські фахівці на борту літака спостереження контролюватимуть суворе дотримання узгоджених параметрів польоту і застосування передбаченої договором апаратури спостереження.
"Літак спостереження С-130Н відноситься до типу літаків, не оснащених озброєнням. Літак і встановлена ​​на ньому апаратура спостереження (аерофотоаппарати) пройшли міжнародний огляд, в якому взяли участь і російські фахівці, що виключає використання технічних засобів, не передбачених договором по відкритого неба", - додав С.Рижков.

comments powered by HyperComments

Последние