ПЕНТАГОН РОЗШИРИТЬ ЗОНУ СПОСТЕРЕЖЕННЯ СВОЇХ БЕЗПІЛОТНИКІВ В УКРАЇНІ - ЕКСПЕРТ

31.08.2015 16:21

Міністерство оборони США має намір розширити зону спостереження із застосуванням безпілотних літальних апаратів у п’яти регіонах світу, у т.ч. і над Україною.
Такою інформацією з читачами свого блогу поділився французький військовий експерт Філіп Шапло, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.
«З метою розширення зони спостереження за такими країнами, як Україна, Ірак, Сирія, а також країнами регіону Південно-Китайського моря та Північної Африки, Пентагон планує значно збільшити кількість польотів БПЛА з метою ведення розвідки та бойового патрулювання», - зазначив експерт.
Крім того, за його інформацією, міністерство оборони США планує підвищити свою здатність завдавати повітряні удари за допомогою власного флоту безпілотників в конфліктних зонах упродовж наступних чотирьох років. Для цього, керівництво Пентагону планує збільшити кількість щоденних рейдів БПЛА з нинішніх 61 до 90. При цьому, експерт, посилаючись на свої джерела, уточнює, що з більш як 60 польотів на день, для потреб Сухопутних військ США здійснюється від 10 до 20 повітряних рейдів, ще близько 10 – в інтересах Командування спеціальних операцій (СВ, ВМС, ВПС). Решта польотів виконуються в інтересах партнерів та союзників.

comments powered by HyperComments

Последние