«ПИСЬМА СЧАСТЬЯ» ВНОВЬ НАЧНУТ ПОСТУПАТЬ УКРАИНСКИМ ВОДИТЕЛЯМ С 7 НОЯБРЯ.

28.08.2015 23:12

Колумбія і Венесуела у четвер відкликали своїх послів для консультацій на тлі суперечки з приводу закриття основних пунктів перетину кордону, передає УНН з посиланням на Associated Press.
Президент Колумбії Хуан Мануель Сантос у телезверненні заявив, що він відкликав посла країни з Венесуели, додавши, що венесуельська влада не дозволяє омбудсмену Колумбії відвідати прикордонне місто.
Дипломатичний протест Х.Сантос висловив після того, як президент Венесуели Ніколас Мадуро звинуватив свого колегу в підриві зусиль щодо примирення, говорячи брехню.
Увечері в четвер міністр закордонних справ Венесуели Делсі Родрігес оголосила про відкликання посла цієї країни в Боготі. Н.Мадуро запросив посла для консультацій щодо воєнізованих формувань та інших проблем, які проникають в країну з Колумбії.
Нагадаємо, минулого тижня президент Венесуели ввів надзвичайний стан на території, що межує з Колумбією, через напади контрабандистів.
Н.Мадуро заявив, що троє військовослужбовців і один мирний житель отримали поранення в результаті атак на кордоні.
Глава венесуельської держави також продовжив терміни закриття окремих ділянок кордону з Колумбією. Територія регіону, що межує з Колумбією, буде закрита для в'їзду на невизначений термін

comments powered by HyperComments

Последние