СПРАВОЮ СЕНЦОВА-КОЛЬЧЕНКА ЗАЙМЕТЬСЯ ЄВРОПАРЛАМЕНТ

28.08.2015 08:27

Наступного тижня Європарламент розгляне обставини засудження Росією українців Олега Сенцова і Олександра Кольченка.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на голову комітету із закордонних справ Ельмара Брока. Це засідання стане першим після канікул парламентарів.

Для ознайомлення з обставинами процесу Європарламент запросить точний його опис у посольств європейських країн та представництва ЄС в Росії, які стежили за судовим розглядом.

На 31 серпня заплановано засідання комітету закордонних справ, після якого, за словами Брока, буде зрозумілий план подальших дій. Проте вже зараз зрозуміло, що Європейський союз вирок російського суду не визнає, уточнив він.

“Це дике політичне твердження, що йдеться про тероризм. Люди виступають за право на самовизначення України, це не може бути причиною висунення таких звинувачень, для яких немає жодних доказів... і тому немає ніякого розуміння цих політично мотивованих вироків", - висловив Ельмар Брок свою позицію по справі Сенцова-Кольченка.

Нагадаємо, російський суд засудив українського режисера Олега Сенцова до 20 років суворого режиму, а Олександр Кольченко отримав 10 років суворого режиму.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко висловив підтримку засудженому до 20 років в'язниці українському режисерові, заявивши, що ті, хто організував над Сенцовим судилище, самі опиняться на лаві підсудних.

comments powered by HyperComments