РОСІЯ ПРИВЕЗЛА ЖИТЕЛЯМ ДОНБАСУ СВОЇ ПІДРУЧНИКИ

28.08.2015 07:57

Понад сто вантажівок чергового "гумконвою", за даними російського МНС, привезли жителям Донбасу 700 тонн книг і 500 тонн продуктів.
 
Черговий "гумнковой" з Росії прибув у четвер, 27 серпня, в Донецьк та Луганськ, повідомляє інформагентство "Інтерфакс" з посиланням на прес-службу російського міністерства з надзвичайних ситуацій (МНС).
За інформацією співрозмовника агентства, більше 100 машин мали привезти жителям Донбасу понад тисячу тонн гуманітарних вантажів, серед яких - 700 тонн навчальної літератури для студентів і школярів Донбасу та понад 500 тонн продуктів харчування. Ця колона стала 37-ю за рахунком з серпня минулого року.
Нагадаємо, поки найбільші виші Донецька вже другий рік поспіль починають навчальний рік в екзилі, на території міста й надалі працюють їхні двійники, підконтрольні проросійським сепаратистам.
У Києві раніше неодноразово піддавали критиці російські "гумконвої" через неузгодженість надання допомоги з Україною та відсутність контролю з боку української митниці за вмістом вантажівок. У МЗС України наголошували, що гуманітарний вантаж має надходити лише за узгодженям з українським урядом і відповідно до українського законодавства та міжнародних норм.

comments powered by HyperComments