ЦЕНТРОБАНК КИТАЮ ОПУСТИВ ЮАНЬ ДО ЧОТИРИРІЧНОГО МІНІМУМУ ДО ДОЛАРА

28.08.2015 05:59

Центральний банк Китаю в четвер, 27 серпня, опустив курс юаня до чотирирічного мінімуму по відношенню до долара США, повідомляє інформагентство AFP.
Курс юаня був встановлений на рівні 6,4085 за долар - хоча це лише на 0,07 відсотка нижче, ніж попереднього дня, однак за даними видання Shanghai Securities News, - це найнижчий рівень з серпня 2011 року.
Цьому кроку передувало зниження центробанком ключової процентної ставки у вівторок та стрімке падіння китайського фондового ринку, який просів з моменту піку в червні на 40 процентів.

Нагадаємо, 11 серпня Центральний банк Китаю знизив вартість юаня майже на два відсотки, заявивши, що рішення було спрямоване на перехід до більш гнучкого обмінного курсу, проте ринок інтерпретував це як ознаку послаблення економіки.
Фондовий ринок частково відіграв падіння
У четвер, 27 серпня, китайські індекси частково відіграли падіння, яке мало місце кілька днів тому. Так, індекс блакитних фішок CSI300 підскочив на 6 відсотків, а індекс Shanghai Composite за підсумками торгів зріс на 5,4 відсотка. Обидва індекси показали найбільше денне зростання за останні два місці.

comments powered by HyperComments