ЄВРОКОМІСІЯ ВИРІШИЛА ПРОВЕСТИ ГАЗОВІ ПЕРЕГОВОРИ З УКРАЇНОЮ ТА РФ ОКРЕМО

28.08.2015 05:10

Зустріч з міністром енергетики України та представниками Нафтогазу проведуть 27 серпня у Відні, тоді як перемовини Єврокомісії з російською стороною запланували на 11 вересня.
У Брюсселі сподіваються покласти край газовій війні між Росією та Україною, однак перемовини з кожною зі сторін планують проводити окремо. Про це пише з посиланням на власні джерела серед європейських чиновників американське видання Politico.

Як повідомляється віце-президент Єврокомісії Марош Шефкович має намір зустрітися з міністром енергетики України Володимиром Демчишиним та головою Нафтогазу Андрієм Коболєвим в кулуарах Балканського саміту у Відні в четвер, 27 серпня.Крім того, двостороння зустріч між Єврокомісією та російською стороною запланували на 11 вересня.

“Ключовим питанням є ціна російського газу, але суперечку ускладнюють жахливі політичні відносини між двома країнами, адже Росія торік анексувала Крим, а потім підтримала сепаратистський заколот в східній частині країни (України — Ред.)”, - пише Politico.

Крім того, повідомляється, що для України актуальним є питання заповнення газосховищ напередодні опалювального сезону, а низькі ціни на нафту повинні вплинути на позицію РФ у перемовинах.

Нагадаємо, раніше у Мінську пройшла робоча зустріч голови правління ПАТ «Газпром» Алєксєєм Міллєром з головою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим.

comments powered by HyperComments