ЧОЛОВІК ОСЕЛИВСЯ НА ОСТРОВІ ПОСЕРЕД ДНІПРА, ЩОБ ПРИВЕРНУТИ УВАГУ ДО ВАЖКОХВОРИХ

27.08.2015 10:25

Активіст із Запоріжжя Роман Кірченко оселився на острові посеред Дніпра у рамках соціального експерименту "Людина за бортом", аби привернути увагу до проблем важкохворих, повідомляє кореспондент УНН.
Наступні чотири дні Р.Кірченко проведе у повсякденній роботі, але у наметі на невеличкому острові поруч із недобудованим мостом Преображенського у місті Запоріжжя.
Як розповів у коментарі УНН Р.Кірченко, на цей соціальний експеримент його надихнула пісня відомого радянського барда Володимира Висоцького "Людина за бортом".
"Цю ідею підказав Володимир Висоцький у своїй пісні "Людина за бортом". Я сподіваюсь, що слова пісні стануть реальністю і справді людині, яка опинилася за бортом судна, допоможуть і направлять усі кораблі, бо на суші часом важко достукатися до когось. Хочу, щоб люди звернули увагу на те, що хворіють не лише діти, а й дорослі. Їм також необхідна наша допомога", - розповів Р.Кірченко.

З собою на острів чоловік взяв намет, мобільні телефони з інтернетом, щоб продовжувати працювати, мінімум спорядження та невеличкий запас продуктів: цибулю, печиво, цукерки та шість літрів води. Коли скінчиться їжа, сподівається на допомогу небайдужих.
Як розповів активіст кореспонденту УНН, його перший вечір пройшов доволі спокійно. Свої враження від роботи посеред Дніпра Р.Кірченко публікуватиме на свої сторінці у Facebook.

comments powered by HyperComments

Последние