АРАБСЬКІ КРАЇНИ СТВОРЯТЬ СПІЛЬНУ АРМІЮ

27.08.2015 09:40

Протокол щодо формування міжарабських сил швидкого реагування буде підписаний у четвер, 27 серпня, передає УНН з посиланням на "Аль-Ахрам".
Прийняття цього документа має відбутися на спеціальній сесії глав МЗС і оборони Ліги арабських держав у штаб-квартирі регіонального співтовариства в Каїрі.
Домовленість про створення об'їдених арабських збройних сил була досягнута на 26-му саміті Ліги, що пройшов в кінці березня в єгипетському Шарм-еш-Шейху. Головним завданням єдиних регіональних НД заявлено "швидке військове втручання" при необхідності, а також реагування на виникаючі загрози безпеки і стабільності будь-якої країни арабського світу та її національного суверенітету або "прямі загрози для арабської національної безпеки, у тому числі пов'язані з тероризмом".
Довідка УНН: Ліги арабських держав - це одна з регіональних організацій арабських держав Південно-Західної Азії, Північної і Північно-Східної Африки. Створена в Каїрі 22 березня 1945 Єгиптом, Сирією, Іраком, Ліваном, Трансіорданією, Саудівською Аравією. Ємен приєднався 5 травня 1945. Наразі нараховує 22 члени.

comments powered by HyperComments

Последние