ЩО ТАКЕ ПЕСКОБЕТОН?

26.08.2015 01:30

Пескобетон поряд з такими будівельними матеріалами, як, наприклад, пінобетон або гіпсокартон, є одним з найбільш ефективних і популярних. Він незамінний не тільки в тих випадках, коли необхідно швидке схоплювання розчину, але також дуже часто використовується і в будівельних, ремонтних і реконструкційних роботах. Дивіться детальніше "  Пескобетон Вилис ". А вся справа в тому, що пескобетон має безліч переваг перед іншими будівельними сумішами і деякими особливими властивостями.

Пескобетон виробляється з річкового піску, портландцементу і різних мінеральних добавок. Останні використовуються для додання суміші особливих властивостей. Після контакту з водою суха суміш пінобетону починає швидко схоплюватися і набирати міцність. Приготувати розчин з пескобетона зовсім нескладно. Для цього необхідно десять кілограмів сухої суміші залити 1, 35 літри води. Дана пропорція є найбільш ефективною, тому збільшувати її значення або зменшувати не варто. Так, наприклад, якщо розчин вийде дуже рідким, то в ньому будуть утворюватися тріщини, а якщо він вийде занадто густим, то поверхня буде низької якості.

До позитивних якостей пескобетона слід віднести його пластичність при укладанні, швидке затвердіння, міцність, щільність. Крім цього, пескобетон абсолютно водонепроникний, абсолютно не боїться корозії, відрізняється стійкістю до опадів, морозостійкий і в порівнянні зі звичайним бетоном коштує набагато дешевше. У той же самий час пескобетон в кілька разів міцніше звичайного розчину.

Пескобетон має дрібнозернисту структуру, а це - один з його додаткових плюсів, адже саме завдяки такій структурі пескобетон має високу міцність при розтягуванні. У складі пескобетона відсутній гравій, тому суміш з нього дуже легко готувати і здійснювати укладку.

Пескобетон досить часто сьогодні застосовують для здійснення будівельних і ремонтних робіт на аеродромах і автомобільних магістралях. Крім цього, пескобетон знайшов своє застосування при влаштуванні фундаментів і стяжок, при виготовленні бетонних підлог, при здійсненні цегляної кладки. За допомогою пескобетона залізобетонні конструкції замоноличивают, сумішшю з нього закладаються шви і стики.

Поверхня, виконану з пескобетона, можна використовувати за призначенням через сорок 8:00, а оптимальну міцність вона набере через двадцять вісім діб. З пескобетоном можна працювати при температурі повітря від плюс п'яти до плюс тридцяти градусів за Цельсієм.

comments powered by HyperComments

Последние