БУДІВЕЛЬНА СУМІШ - ЦЕ БУДІВЕЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ

26.08.2015 00:23

Будівельна суміш - це будівельний матеріал, який володіє особливими корисними властивостями і допомагає склеювати між собою різні строй-матеріали, проводити внутрішню або зовнішню обробку будівель, зводити надійні залізобетонні вироби, створювати рівні і міцні підстави. Детальніше дивіться "  Сухие строительные смеси в Москве  ". За видами будівельну суміш можна розділити на суху (напівготову) або мокру (готову до застосування). Потрібно сказати, що перераховані види будівельних сумішей широко застосовуються при будівельних та оздоблювальних роботах повсюдно.
Мокрі суміші - це бетон, до складу якого може входити цемент, пісок і різні композити, а так само до мокрих будівельним сумішам можна віднести й шпаклівку, яку продають в пластиковій тарі вже в готовому стані. Сухі ж суміші практично готові до застосування і щоб почати використовувати суху суміш в неї додається вода, маса розмішується до отримання потрібної консистенції і використовується за прямим призначенням. Продаються такі суміші зазвичай розфасовані по паперовим або пластиковим упаковкам.
Суха будівельна суміш використовується для кладки цегли, служить вирівнюючим складом, виступає в ролі тепло або гідроізоляції, клею для керамограніта і плитки, ремонтним або санаційним складом. Ці матеріали об'єднуються в одну групу, тому що вони близькі за призначенням і до складу кожної суміші входять в'яжучі речовини з модифікованими добавками.
Деякі сухі суміші можуть містити в своєму складі різні армуючі зернисті або волоконні наповнювачі та пігменти. Сухі суміші відрізняються від мокрих по ряду доданих до їх складу модифікованих компонентів. До таких компонентів належать пластифікатори, каталізатори, противоморозні і воздухововлекающие компоненти, стабілізатори, інгібітори, гідрофобізатори, ущільнювачі та інші добавки.
Наприклад, зовсім недавно на будівельних майданчиках при виконанні оздоблювальних штукатурних робіт з вирівнювання стін застосовувався звичайний піщано-цементний розчин, без яких або добавок, який міг виготовлятися на місці або підвозиться на майданчик з ЗБВ заводів. Така цементно-піщана суміш підходить як для кладки цегли, так і штукатурки стін з різною товщиною шару. Цемент, що входить до складу цієї суміші, є відмінним сполучною мінеральною речовиною, а завдяки доданому кварцовим чи річковому піску, суміш стає міцнішою на стиск. Але піщано-цементний розчин без добавки пластифікаторів не може розтягуватися і стискатися, тому тонкий шар штукатурки дуже складно нанести на поверхню стіни.
Цементно-піщаний розчин, без будь-яких добавок погано зв'язується з сухою поверхнею. Будучи нанесений на підставу, наприклад, в якості штукатурки він віддає воду. Вода занадто швидко відходить в інший матеріал, наприклад цегла, і тому поверхня перед нанесенням звичайної цементно-піщаної суміші без добавок слід попередньо змочувати водою. На відміну від простих сумішей, сучасні володіють високими якостями гідратації, які значною мірою впливають на якість проведення технологічного процесу і підвищують його ефективність в рази.

comments powered by HyperComments

Последние