«ПРАВИЙ СЕКТОР» ЗАЯВИВ ПРО РЕПРЕСІЇ З БОКУ ВЛАДИ

25.08.2015 20:22

«Правий сектор» прокоментував оголошення в розшук командира закарпатського батальйону НВР «Правий сектор» Романа Стойки.

Про це повідомляє Galnet з посиланням на прес-службу «Правий сектор. Захід».

«18 серпня на офіційному сайті МВС з’явилася інформація про те, що нашого побратима, командира 1 ЗБАТ ДУК ПС Романа Стойку (друг «Чесний»), оголошено у розшук. Йому інкримінують створення терористичної організації. Враховуючи, що друг «Чесний» належить до НВР «Правий сектор», звинувачення на адресу друга «Чесного» є фактичним звинуваченням «Правого сектора» у терористичній діяльності», – мовиться в повідомленні.

«Реакція влади на мукачівські події є відверто однобокою: у той час, як бійців ПС оголошують терористами, жоден з працівників міліції та представників банди Михайла Ланя, причетних до стрілянини, не тільки не покараний, але й навіть не перебуває у розшуку. Сам М.Ланьо вільно пересувається Україною і навіть має можливість перетинати кордон», – обурюються в ПС.

Вони також стверджують, що представники влади «проявляють відверту толерантність до справжніх терористів з так званих «ДНР» та «ЛНР», з якими ведуть переговори не тільки про фактичну здачу українських територій, але й про амністію для учасників цих об’єднань».

«Провід НВР «Правий сектор» розцінює такі дії режиму Порошенка як продовження системного знищення добровольчого руху. Очевидно, що влада воліє співпрацювати з ворогами України, а не з патріотами, яких вважає справжньою небезпекою для свого панування. Її мета – повна ліквідація пасіонарної частини українського суспільства з подальшою здачею України кремлівським окупантам»,  – мовиться в заяві ПС.

Нагадаємо, Р.Стойку оголосили в розшук. У МВС він значиться як особа, яка переховується від органів прокуратури. Р.Стойку підозрюють у створенні терористичної групи чи організації – ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу. Датою зникнення Р.Стойки, якому 18 серпня виповнюється 32 роки, вказано 17 серпня.

11 липня цього року під час перестрілки в Мукачевому Закарпатської області двоє бійців «Правого сектора» загинули й четверо отримали поранення. З десяток їхніх побратимів, включно зі Р.Стойкою, утекли від правоохоронців у ліси. Пошук їх триває.

comments powered by HyperComments

Последние