ПОРОШЕНКО ПРОПОНУЄ ВР УВЕСТИ ІНСТИТУТ ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ СУДОВИХ РІШЕНЬ

25.08.2015 15:25

Президент України Петро Порошенко пропонує Верховній Раді України ввести інститут приватних виконавців судових рішень, повідомив представник Президента України в парламенті Степан Кубів. Про це повідомляє прес-служба БПП.

Відповідний законопроект №2506а "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів" президент зареєстрував у парламенті.

"Законопроект пропонує внести зміни до низки законодавчих актів з метою впровадження змішаної системи виконання рішень, зокрема, шляхом модернізації органів державної виконавчої служби, а також введення інституту приватних виконавців", - заявив він.

За словами представника Президента у Верховній Раді, даним законопроектом визначені принципи діяльності державної виконавчої служби, посилений правовий захист і гарантії здійснення діяльності державних виконавців, а також встановлені вимоги до їхньої професійної етики. З метою удосконалення функціонування державної виконавчої служби підвищені вимоги до осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів.

"На реалізацію положень стратегії і для встановлення і розвитку інституту приватних виконавців законопроектом визначено правовий статус приватних виконавців, врегульовані процедури придбання та зупинення права на здійснення діяльності приватними виконавцями, визначено особливості фінансового забезпечення діяльності приватних виконавців, процедури заміщення приватного виконавця, передбачено ведення Єдиного реєстру приватних виконавців України, а також можливість створення ефективної системи самоврядування приватних виконавців", - повідомив Кубів.

comments powered by HyperComments

Последние