ТЕХНОЛОГИЯ РАБОТ ШТУКАТУРНОЙ МАШИНЫ

18.08.2015 00:56

 Безумовно, сучасної та продуктивної техніки, а також хорошою суміші недостатньо для якісного виконання робіт.Вагома частина успіху залежить від самої технології проведення штукатурних робіт. Коротко вона представляється так: насамперед процес починається з очищення і ґрунтовки (при необхідності) поверхні.Детальныше читайте на нашому сайты "  аренда штукатурной машины ". Далі відбувається розмітка і установка (при необхідності) куточків і маяків. Механізм підключається до джерел водопостачання та електроенергії. У спеціальний бункер засипається суха штукатурна суміш, як правило, з мішків промислової фасування. Відсутність водопостачання не є проблемою.
Велика частина сучасних штукатурних станцій забезпечена автономним насосом. За допомогою подає шнека суміш надходить в змішувальну камеру, в якій перемішується з водою, після чого виходить однорідний розчин. Далі отримана маса по розчинному шлангу переправляється до місця робіт і наноситься рівномірним шаром на всю оброблювану площу. Такий спосіб нанесення штукатурки зводить роботу будівельника до мінімуму: йому залишається нанести виходить суміш на оброблювану поверхню і провести вирівнювання.
У більшості випадків переналагодження машини на інший режим триває не більше години і включає 2-3 операції: зміна колби-дозатора води, заміна шланга подачі і, в міру необхідності, очищення робочої ємності від залишків попередньої суміші.
Перевага таких станцій не тільки у високій продуктивності робіт, але і в можливості за допомогою їх виготовити великий об'єм суміші, транспортувати її до місця виконання будівельних робіт, а також нанести суміш на необхідну поверхню. не только качество выполнения штукатурных работ, но и скорость их выполнения, все более актуальным становится использование штукатурных машин и станций.

 

comments powered by HyperComments