ЧЕРЕЗ ОБСТРІЛИ НА ДОНЕЧЧИНІ ЗАКРИЮТЬ ДВА ТРАНСПОРТНІ КОРИДОРИ – РНБО

18.08.2015 11:10

Через збільшення кількості обстрілів в районі проведення Антитерористичної операції, українська влада закриває два транспортні коридори.

 

Про це повідомляє прес-служба РНБО.

«У зв'язку із збільшенням кількості обстрілів з боку російсько-терористичних угрупувань, з метою захисту життя громадян, транспортний коридор через лінію розмежування в районі населених пунктів Майорське та Зайцеве, буде тимчасово закритий», – йдеться у заяві відомства.

При цьому в РНБО повідомили, що «у випадку розширення сектору обстрілів, аналогічні заходи будуть застосовуватись і до інших транспортних коридорів».

Як повідомили Громадському місцеві мешканці, фактично коридори було закрито відразу після атаки на Старогнатівку, 10 серпня. Причиною називали ремонт дороги.

Як повідомлялося, протягом минулого тижня, на сході помітно збільшилася кількість обстрілів. Зокрема за добу 15 серпня зафіксовано найбільшу кількість обстрілів за шість місяців. Минулого тижня, відбулася ротація як в силах АТО, так і у збройних формуваннях так званої «ДНР». На лінії розмежування почалося перекидання військової техніки з обох боків, а в Донецьку майже щоночі можна почути пересування танків.

comments powered by HyperComments