ПОМЕРЛА ПЕРША ЛЕДІ ІНДІЇ

25.08.2015 06:18

Дружина Президента Індії Сувра Мукерджі померла вранці 18 серпня на 75-му році життя. Про це УНН передає із посиланням на ТАСС.
“Дружина Пранаба Мукерджі страждала на серцеве захворювання і була доставлена в клініку минулої п’ятниці, у зв’язку із погіршенням стану... Проблеми, що виникли на цьому фоні з диханням, призвели до летального результату”, — передає прес-служба президентського палацу Раштрапати Бхаван.

Довідка УНН: Дружина президента Індії народилася 17 вересня 1940 року у місті Джессор (на нинішній території Бангладеш — ред.) і вийшла заміж за П.Мукерджі 13 липня 1957 року. Вона була великою прихильницею індійського письменника Рабіндраната Тагора, професійно займалася вокалом і брала участь у театральних постановках, що проходили із успіхом у різних частинах Індії, а також в Європі, Азії й Африці. Перша леді також була талановитою художницею, багаторазовою учасницею колективних і персональних виставок. Вона також написала дві книги, одна з яких розповідає про її дружбу з Індірою Ганді, а друга присвячена подорожі в Китай.

comments powered by HyperComments

Последние