НКРЗІ ПІДТРИМАЛА ПРОПОЗИЦІЮ ЗВІЛЬНИТИ ВІД ПДВ ІМПОРТ ТЕЛЕ- ТА РАДІООБЛАДНАННЯ

24.08.2015 20:43

Національна комісія регулювання у сфері зв‘язку та інформатизації схвалила проект закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо апаратури передавальної для телерадіомовлення”, запропонований Кабінетом Міністрів, що передбачає звільнення від податку на додану вартість імпортовані теле- та радіопередавачі, передає кореспондент УНН.
За таке рішення проголосували всі 6 членів НКРЗІ, присутні на засіданні.
Законопроект № 2450а передбачає спрощення процедури ввезення на митну територію України передавачів для телевізійних та радіомовників з 1 січня 2016 року.
Кабмін обґрунтував необхідність такого рішення запланованим завершенням до кінця 2015 року повного переходу від аналогового до цифрового формату телемовлення на всій території держави, відповідно до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затвердженого рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
На думку авторів законопроекту, його ухвалення забезпечить стабільне мовлення українських телерадіоканалів у південно-східних регіонах України, у першу чергу в АР Крим, Луганській та Донецькій областях.

comments powered by HyperComments

Последние