ЧЛЕНИ ТСК МАЮТЬ НАМІР ЗНОВУ ВІДВІДАТИ МІСЦЕ ПОДІЙ У МУКАЧЕВОМУ

24.08.2015 13:42

На виїзне засідання тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування обставин конфлікту в Закарпатській області прибуло сім членів комісії, які мають намір знову відвідати місце подій у Мукачевому, повідомляє кореспондент УНН.
Члени ТСК зазначили, що головна мета розширеного засідання провести повторні зустрічі з очільниками виконавчої влади, фіскальної служби, колишніми і нинішніми керівниками МВС. Є низка питань і стосовно контрабанди, головна з яких - подальша доля конфіскату.
Як відзначають члени ТСК, проблем із виконанням своїх повноважень у комісії немає. Усі сторони готові до співпраці. Єдині, хто відмовився зустрітися з членами ТСК - це Дмитро Ярош і Віктор Балога.
У планах ТСК - ще раз відвідати місце подій у Мукачевому, опитати міліціонерів і тих працівників правоохоронних органів, хто на сьогодні вже звільнений.
Як повідомляв УНН, 11 липня у Мукачевому Закарпатської області на території оздоровчо-спортивного клубу "Антарес" сталася перестрілка за участю бійців "Правого сектору". Згодом представник "ПС" повідомив, що інцидент був пов’язаний із блокуванням контрабанди.
Пізніше прокуратурою було розпочато розслідування за фактом створення злочинної організації та терористичного акту.

comments powered by HyperComments

Последние