ПОЛЬЩА МАЄ НАМІР ПЕРЕКОНАТИ НАТО В НЕОБХІДНОСТІ ЗМІЦНИТИ РЕГІОН

24.08.2015 09:21

Міністр з канцелярії польського президента Кшиштоф Щерський, відповідальний за питання зовнішньої політики, заявив, що НАТО має дати такі гарантії безпеки, щоб напад на Польщу був неможливим, передає УНН з посиланням на Польське радіо.
"Протягом найближчого року ми будемо переконувати союзників збільшити присутність НАТО в нашому регіоні і посилити гарантії безпеки до тієї міри, щоб напад на цю частину альянсу було неможливо собі уявити", - заявив К.Щерський.
Міністр зазначив, що в листопаді відбудеться міні-саміт східного флангу НАТО в Бухаресті. "Мова йде про пошук сфер співробітництва і злагоди в сфері безпеки. До уваги потрібно прийняти геополітичні зміни в Східній Європі", - підкреслив К.Щерський.
"Ми хочемо, щоб це був сильний голос нашої частини Альянсу, якщо мова йде про саміт НАТО у Варшаві. З іншого боку, нам потрібно співробітництво, яке підніме на вищий рівень економічну привабливість всього регіону за допомогою загальних структурних, енергетичних, екологічних і транспортних інвестицій", - зазначив міністр.
13 серпня президент Польщі Анджей Дуда заявив, що НАТО сприймає Польщу як буферну зону і підкреслив, що слід зміцнити присутність Альянсу в країні.

comments powered by HyperComments